Back to the top

SKŁAD ZESPOŁU

JOANNA

Manager zespołu KING BEAT, wokalistka, konferansjer

Młoda, abmitna i przemiła osoba, której niestraszne żadne wyzwanie! Profesjonalnie i indywidualnie traktuje każdego klienta. Z chęcią odpowie na każde zadane pytanie. Z łatwością potrafi odnaleźć się wokalnie w każdym gatunku muzycznym. Ciekawie oraz z klasą poprowadzi każdą uroczystość, tworząc świetną atmosferę!
Uczestniczka MustBeTheMusic sprzed kilku laty.

AREK

Wokalista, instrumentalista, konferansjer, twórca aranżacji muzycznych, SHOWman

Wszechstronnie uzdolniony, przesympatyczny człowiek, służy doświadczeniem i pomocą w każdej sytuacji. Posiada wyjątkową barwę głosu, która zachwyci każdego słuchacza. Potrafi idealnie odwzorować głos oraz ruchy samego Elvisa Prasleya! Założyciel KING BEAT STUDIO, w którym powstają ciekawe i oryginalne zespołowe aranżacje muzyczne.
Z autorskim numerem przodował na radiowej liście przebojów razem z dawnym zespołem.

PAULINA

Wokalistka, konferansjer

Dziewczyna niezwykle pracowita i zaangażowana w to, co robi.  Pasjonatka rockowych brzmień, która potrafi zaskoczyć również delikatną i przyjemną dla ucha balladą. Energiczna na scenie i poza nią.
Odwieczna fanka Agnieszki Chylińskiej, potrafiąca niesamowicie odwzorować nietuzinkową barwę artystki.

TOMEK

Instrumentalista, twórca instrumentalnej muzyki gitarowej

Sympatyczny, rewelacyjny gitarzysta zespołu z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat instrumentalnej muzyki gitarowej. Twórca autorskich płyt, mini albumu pt. „Perception of reality” oraz „Dreamweaver”, która ukazała się w 2018r. Gitarzysta dawnego zespołu, odnoszącego sukcesy na radiowych listach przebojów. Potrafi wzbogacić każdy utwór o świetne brzmienia gitarowe, aby ich odsłuch był przyjemny i niezapomniany!

KING BEAT 2021 © | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE | ADMIN - Arkadiusz Królikowski